Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

4.6/5

thuiswaarborg-small.svg

030 - 669 1226

Kennisblog
Cases
Evenementen
Professional Services
HomeHome
TP-Link Omada TL-SG2218P
Product Image 0
TP-Link Omada TL-SG2218P
JetStream 16-poorts Gigabit PoE+ Smart Switch (150W) met 2x SFP
De TP-Link TL-SG2218P JetStream smart switch biedt 16 Gigabit LAN-poorten met PoE+ en 2 Gigabit SFP poorten waarmee je jouw netwerk uitbreidt. Met QoS, beveiligingsfuncties en uitgebreide L2+ management features als static routing, is dit een perfecte managed switch voor professionele netwerken.

209,00 excl. btw
252,89 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
  • Usp icon

    Kopen op rekening voor zakelijke klanten

  • Usp icon

    4.6 / 5 op basis van 1200+ reviews

  • Usp icon

    Gratis verzending

  • Usp icon

    Professioneel advies

  • Usp icon

    20+ jaar ervaring

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Bundels

Accessoires


TP-Link Omada TL-SG2218P

Eigenschappen TP-Link TL-SG2218P:

Beheer via Omada SDN Cloud portal
2 Gigabit SFP poorten
16 Gigabit Ethernetpoorten met PoE+ (802.3at/af)
PoE budget per poort: 30W
PoE budget totaal: 150W
Bandbreedte: 36Gbps
L2+ functionaliteiten, IPv6 ondersteuning
Uitgebreide netwerkbeveiliging
Port Mirroring, VLAN en QoS
Fanless en rackmountable design

Managed 16-poorts Gigabit PoE+ switch met SFP

De TP-Link TL-SG2218P is een Gigabit switch met 16 Gigabit LAN-poorten, waarop je netwerkapparatuur kunt aansluiten. Denk bijvoorbeeld aan computers, IP-camera's, access points en VoIP-telefoons. Deze apparatuur kun je direct van voeding via de ethernetkabel voorzien, omdat de poorten PoE+ (802.3af/at) ondersteunen tot 30W met een totaal PoE budget van 150 Watt. Daarnaast de LAN-poorten is de switch uitgerust met 2 Gigabit SFP poorten voor glasvezelverbindingen. De bandbreedte van deze TP-Link switch bedraagt 36Gbps, met een forwarding rate van 26,78Mpps.

Compatible met Omada SDN

Het is mogelijk om met de Omada SDN firmware de TP-Link TL-SG2218P switch op afstand te beheren via het Omada SDN Cloud portal. Via één overzichtelijk dashboard krijg je inzicht in de status van het netwerk en kun je onder andere instellingen wijzigen en eventuele problemen opsporen. Doordat het netwerk vanaf verschillende locaties via de cloud kan worden beheerd, bespaart dit een hoop tijd en kosten. Maak je ook gebruik van andere apparatuur met Omada SDN ondersteuning, dan kun je jouw complete netwerk via dit platform beheren. Je hebt hiervoor alleen nog een lokale hardware controller (TP-Link Omada SDN OC200, OC300 of ER7212PC), een software controller of de cloud-based controller nodig.

Omada SDN is beschikbaar via de webbrowser of via de Omada app voor iOS en Android.


L2+ functionaliteiten

Deze TP-Link switch ondersteunt een reeks L2+ functionaliteiten, waaronder 802.1Q VLAN, Port Mirroring, Link Aggregation Control Protocol en 802.3x Flow Control. Ook zijn er functies om onnodig dataverkeer te voorkomen, zoals IGMP Snooping. Deze functie zorgt er namelijk voor dat een multicast stream alleen wordt doorgestuurd naar de juiste apparaten.

Switch met uitgebreide netwerkbeveiliging

Met een TP-Link TL-SG2218P is jouw netwerk goed beveiligd. Zo past de switch functies toe als IP-MAC Port Binding, Port Security, DoS Defend en DHCP Snooping. De functie Access Control Lists (ACL) beschermt jouw netwerkdata door pakketjes te blokkeren op basis van onder andere MAC-adres en IP-adres. Daarnaast ondersteunt de switch 802.1X authenticatie, waarmee netwerkgebruikers worden geïdentificeerd via externe Radius servers. Men krijgt alleen toegang tot het interne netwerk wanneer geldig gebruikersreferenties worden verstrekt.

Quality of Service

Deze switch ondersteunt Quality of Service (QoS) waardoor je bepaalde datastromen kunt prioriteren op basis van onder andere IP adres, MAC adres, TCP poort nummer en UDP poort nummer. Geef je bijvoorbeeld video- en spraakapplicaties voorrang, dan is een stabiele verbinding voor deze belangrijke data gegarandeerd. Wanneer er weinig bandbreedte beschikbaar is, zullen deze applicaties voorrang krijgen op de rest. Zo voorkom je dat een telefoongesprek wordt onderbroken en videobeelden haperen.

Standalone beheer via GUI of CLI

Wil je deze TP-Link switch niet beheren via Omada SDN, dan kun je kiezen voor standalone beheer. Je beheert de switch dan via de web-based GUI (Graphical User Interface), de CLI (Command Line Interface), SNMP of RMON. Houd het dataverkeer in de gaten of bekijk de status per poort.

Inhoud verpakking

  • TP-Link TL-SG2218P JetStream Smart Switch
  • Voedingskabel
  • Rackmount kit
  • Rubberen voet
  • Quick Installation Guide

Product Details


PoE ondersteuning

PoE+ 802.3at

Managed / Unmanaged

Managed

Productserie

n.v.t.

EAN

4897098689509

Merk

TP-Link

Artikelnummer

TL-SG2218P

Aantal switches

1-pack

Rackmountable

Ja

IGMP Snooping

Ja

SFP poorten

2 x SFP

2.5GE ondersteuning

Nee

5GE ondersteuning

Nee

10GE ondersteuning

Nee

Fanless

Ja

Controller based

Ja; Omada SDN compatible

Stackable

Nee

Alternatieven

TP-Link TL-SG1218MPE

TP-Link TL-SG1218MPE

Jetstream 16-poorts Managed PoE+ Gigabit Switch

  • 16x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE budget: 192 Watt
  • 2x Gigabit SFP
171,00 excl. btw
206,91 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden

Reviews (1)

Ga naar Trusted Shops reviews

prijs kwaliteit een topper

werkt zoals het hoort voor een zeer voordelige prijs

Geschreven door Trusted Shops

Bundels

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

SFP Singlemode module

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 1 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 1 m

grijs

  • Extra dunne netwerkkabel (3.8mm)
  • Afscherming U/FTP
  • ​​​Lengte: 1 meter
4,50 excl. btw
5,45 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 2 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 2 m

grijs

  • Extra dunne netwerkkabel (3.8mm)
  • Afscherming U/FTP
  • ​Lengte: 2 meter
5,25 excl. btw
6,35 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 3 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 3 m

grijs

  • Extra dunne netwerkkabel (3.8mm)
  • Afscherming U/FTP
  • ​Lengte: 3 meter
6,50 excl. btw
7,87 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis

TP-Link Omada TL-SG2218P

209,00 excl. btw
252,89 incl. btw