Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

4.6/5

thuiswaarborg-small.svg

030 - 669 1226

Kennisblog
Cases
Evenementen
Professional Services
AccessoiresAccessoires
Teltonika TSW200
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
Teltonika TSW200
Industriële Unmanaged Switch
De Teltonika TSW200 is een industriële switch met in totaal 8x PoE poorten en 2x SFP poorten voor glasvezelverbindingen. Het totale PoE budget bedraagt 240W op de 8 Gigabit poorten. Door de robuuste aluminium behuizing is deze switch ook onder uitdagende omstandigheden in te zetten.

73,86 excl. btw
89,37 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
  • Usp icon

    Kopen op rekening voor zakelijke klanten

  • Usp icon

    4.6 / 5 op basis van 1200+ reviews

  • Usp icon

    Gratis verzending

  • Usp icon

    Professioneel advies

  • Usp icon

    20+ jaar ervaring

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Bundels


Teltonika TSW200

Eigenschappen Teltonika TSW200:

Unmanaged industriële switch
8x Gigabit ethernetpoorten
2x SFP poorten voor glasvezel
PoE+ met 802.3af/802.3at ondersteuning
PoE budget per poort: 30W, in totaal 240W
Geschikt voor DIN-rail montage
Robuuste aluminium behuizing
Compact formaat

8-poorts PoE+ switch

De TSW200 van Teltonika is een industriële switch met 8x Gigabit PoE+ poorten en 2x SFP poorten voor glasvezelverbindingen. Deze 8 poorten ondersteunen allemaal 802.3af/ 802.3at, oftewel PoE+. Deze switch levert een totaal PoE budget van 240W met 30W per poort. Hierdoor sluit u gemakkelijk allerlei apparaten aan om van een netwerkverbinding en stroom te voorzien, bijvoorbeeld IP-telefoons, IP-camera's of access points.

Let op: De TSW200 wordt zonder netvoeding geleverd.

Gemakkelijke installatie

De Teltonika TSW200 is een echt plug & play product. Het apparaat is zeer gemakkelijk aan te sluiten en heeft geen verdere configuratie nodig. De switch is op verschillende manieren te installeren, bijvoorbeeld met een DIN-rail montage. Door het robuuste ontwerp met aluminium behuizing is deze switch in te zetten bij temperaturen van -40°C tot +75°C. Let op: De TSW200 wordt zonder netvoeding geleverd.


Inhoud verpakking

  • Teltonika TSW200 switch
  • Quick setup guide

Product Details


PoE ondersteuning

PoE+ 802.3at

Managed / Unmanaged

Unmanaged

Productserie

n.v.t.

EAN

4779051840120

Merk

Teltonika

Artikelnummer

TSW200

Aantal switches

1-pack

Rackmountable

Nee

IGMP Snooping

Nee

SFP poorten

2 x SFP

2.5GE ondersteuning

Nee

5GE ondersteuning

Nee

10GE ondersteuning

Nee

Fanless

Ja

Controller based

Nee (Standalone)

Stackable

Nee

Alternatieven

Teltonika TSW100

Teltonika TSW100

Industriële Unmanaged Switch

  • 5x Gigabit LAN (4 met PoE)
  • PoE-budget: 120 Watt
  • Robuuste aluminium behuizing
69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis

PoE ondersteuning


PoE+ 802.3at

Managed / Unmanaged


Unmanaged

Productserie


n.v.t.

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Bel onsEmail
Persoon die een advies geeft over een 4g/5g oplossing
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden

Reviews (0)

Ga naar Trusted Shops reviews

Wees de eerste die een review schrijft!

Bundels

Teltonika DIN-rail beugel

Teltonika DIN-rail beugel

voor RUT500, 900, 905, 950 en 955

12,50 excl. btw
15,13 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
SFP Module Multimode Open Platform

SFP Module Multimode Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm
27,00 excl. btw
32,67 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
SFP+ Module Multimode Open Platform

SFP+ Module Multimode Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm
30,39 excl. btw
36,77 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Teltonika Surface Mount

Teltonika Surface Mount

Kunststof

  • Montagemateriaal, kunststof
  • Voor plaatsing op vlakke oppervlakken
  • Voor diverse RUT, TRM, TRB en TSW
10,00 excl. btw
12,10 incl. btw
Bel voor levertijd
Teltonika EU 2-Pin Powersupply 62W

Teltonika EU 2-Pin Powersupply 62W

Losse voedingsadapter voor de Teltonika TSW200

  • 62W voedingsadapter voor de Teltonika TSW200
  • EU-stopcontact aansluiting
  • Kortsluitingsbeveiliging
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Teltonika EU 2-Pin Powersupply 130W

Teltonika EU 2-Pin Powersupply 130W

Losse voedingsadapter voor de Teltonika TSW200

  • 130W voedingsadapter voor de Teltonika TSW200
  • EU-stopcontact aansluiting
  • Kortsluitingsbeveiliging
79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Teltonika EU 2-pin power supply 250W

Teltonika EU 2-pin power supply 250W

Losse voedingsadapter voor de Teltonika TSW200

  • 250W voedingsadapter voor de Teltonika TSW200  
  • EU-stopcontact aansluiting  
  • Kortsluitingsbeveiliging
101,25 excl. btw
122,51 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Teltonika TSW200

73,86 excl. btw
89,37 incl. btw