Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Zaram XGS-PON ONU WAN SFP+ Module
Product Image 0
Zaram XGS-PON ONU WAN SFP+ Module
o.a. geschikt voor Ubiquiti UDM-Pro/UDM-SE

Met de Zaram XGS-PON ONU WAN SFP+ Module kun je een RJ45 10G Ethernetkabel aansluiten op een SFP+ poort. De XGS PON SFP+ Module heeft snelheid van 10Gbps en een maximaal verbuikt van 2 Watt.


119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


Zaram XGS-PON ONU WAN SFP+ Module

Eigenschappen Zaram-XGS-PON-ONU-SFP-Module

Ethernetkabel aansluiten op SFP+-poort
Type connector: RJ45
Gegevenssnelheid: 10Gbps
Maximaal verbruik: 2 Watt

Product Details


Singlemode of multimode

Singlemode

Connectortype

SC

Equivalent

Nee

Artikelnummer

WAN-XGS-PONSFP+

Merk

KommaGo

EAN

ZXOS11NPI

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Zaram XGS-PON ONU WAN SFP+ Module

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw