Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

MikroTik

MikroTik

MikroTik levert netwerkapparatuur voor de zakelijke markt, waaronder Point to Point access points, indoor en outdoor WiFi access points, routers en switches. De hardware is bedoeld voor installateurs en mensen met voldoende kennis van netwerkapparatuur. De betrouwbare producten zijn niet voorzien van een mooie retail verpakking maar blinken vooral uit in functionaliteit tegen een scherpe prijs.

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Bruto snelheid
450 Mbps
(5)
867 Mbps
(1)
1000 Mbps
(1)
Singlemode of multimode
Singlemode
(2)
Multimode
(3)
n.v.t.
(4)
Snelheid SFP
1000 MB
(1)
WiFi Standaard
WiFi 4 (11n)
(12)
WiFi 5 (11ac)
(17)
WiFi 6 (11ax)
(2)
Geen WiFi
(4)
Aantal LAN poorten
Connectortype
LC
(5)
Koper (RJ45)
(2)
Koper (patchkabel)
(2)
Sneldheid LAN
10/100/1000
(1)
Aantal vezels
1 - Simplex
(1)
2 - Duplex
(3)
4
(1)
n.v.t.
(1)
Equivalent
Nee
(7)
Ja
(2)
USB poorten
1x USB
(18)
Geen
(13)
1x Micro USB
(5)
Kabel lengte
50 centimeter
(1)
Type verloop
RP-SMA naar RP-SMA
(1)
Type kabel
Flex cable
(1)
Maximale downloadsnelheid
5 Gbps (5G)
(1)
600 Mbps (CAT.12 4G+)
(1)
300 Mbps (CAT.6 4G)
(1)
licentieduur
n.v.t.
(3)
rackmountable
Yes
(6)
No
(5)
Aantal producten
1-pack
(31)
SFP poorten
2 x SFP
(1)
2 x SFP+
(4)
Geen SFP
(2)
Nee
(11)
productserie
n.v.t.
(7)
Indoor of outdoor
Indoor
(12)
Outdoor
(3)
Indoor & Outdoor
(4)
Antenne aansluiting
5G
(1)
4G/3G & WiFi
(1)
n.v.t.
(1)
Geen
(17)
LAN aansluiting
1x Gigabit LAN
(4)
2x Gigabit LAN
(3)
5x Gigabit LAN
(3)
1x 100 Mbps LAN
(4)
Snelheid 2,4 GHz
150 Mbps
(2)
300 Mbps
(19)
574 Mbps
(2)
600 Mbps
(1)
Snelheid 5 GHz
300 Mbps
(1)
867 Mbps
(8)
1200 Mbps
(2)
1300 Mbps
(1)
PoE
PoE 802.3af
(5)
PoE+ 802.3at
(11)
24V passief
(9)
24V passief + 802.3af/at
(1)
Managed / Unmanaged
Managed
(11)
WiFi-frequentieband
2,4 GHz & 5 GHz
(10)
2,4 GHz
(8)
5 GHz
(1)
Inclusief verloopstukjes
Nee
(1)
Type beugel
19" Rackmount
(1)
Aantal SIM-slots
1 SIM-slot
(3)
Antenneversterking
5dBi
(1)
Type antenne
Omni/rondstralend
(1)
WAN poorten
Geen
(5)
1x WAN
(31)
Merk
MikroTik
(103)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(42)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(49)
Levertijd 4 tot 7 werkdagen
(2)
Pre-order
(1)

MikroTik

MikroTik levert netwerkapparatuur voor de zakelijke markt, waaronder Point to Point access points, indoor en outdoor WiFi access points, routers en switches. De hardware is bedoeld voor installateurs en mensen met voldoende kennis van netwerkapparatuur. De betrouwbare producten zijn niet voorzien van een mooie retail verpakking maar blinken vooral uit in functionaliteit tegen een scherpe prijs.

103 producten

Pagina 1 van 5