Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

KTI

KTI fiber oplossingen geven je de mogelijkheid om ethernet naar fiber om te zetten. Dit gaat met behulp van media converters of via SFP modules die je in een switch kunt steken. De SFP modules zijn te gebruiken in switches van elk merk.
Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Singlemode of multimode
Singlemode
(3)
Multimode
(4)
Connectortype
LC
(7)
Aantal vezels
2 - Duplex
(7)
Equivalent
Nee
(7)
Merk
KTI
(9)
Levertijd
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(9)

KTI

KTI fiber oplossingen geven je de mogelijkheid om ethernet naar fiber om te zetten. Dit gaat met behulp van media converters of via SFP modules die je in een switch kunt steken. De SFP modules zijn te gebruiken in switches van elk merk.

9 producten

Pagina 1 van 1