Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Cisco

Cisco is al jaren marktleider op het gebied van netwerkapparatuur. Met een product van Cisco weet je dat het goed zit met de kwaliteit. De producten zijn ontworpen voor de zakelijke markt, van kleinzakelijke omgevingen tot enterprise organisaties.

Bij KommaGo kun je terecht voor het complete Cisco assortiment; van Cisco routers, firewalls en switches tot Meraki WiFi-oplossingen. We zijn namelijk officieel Cisco partner en hebben ruime ervaring met het merk.

Door onze uitgebreide ervaring hebben wij door de jaren heen projecten van klein tot groot met succes mogen volbrengen. Denk aan complete serverruimtes vol switches, grote outdoor projecten en uitgebreide WiFi-oplossingen in hotels en kantoren. Heb je een uitdaging waarbij je netwerkapparatuur van topkwaliteit nodig hebt? Neem dan contact met ons op. Onze Cisco adviseurs helpen je graag bij het vinden van de juiste oplossing!

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Aantal lijnen
1 Lijn
(1)
2 Lijnen
(2)
4 Lijnen
(3)
5 Lijnen
(4)
Geschikt voor
Cisco
(30)
Singlemode of multimode
Singlemode
(2)
Multimode
(3)
n.v.t.
(3)
WiFi Standaard
WiFi 5 (11ac)
(19)
WiFi 6 (11ax)
(9)
WiFi 6E (11axe)
(4)
Geen WiFi
(6)
1 - Aantal LAN poorten
Headset aansluiting
Ja; RJ9
(8)
Ja; Bluetooth
(2)
Nee
(1)
Connectortype
LC
(5)
Koper (patchkabel)
(3)
Aantal vezels
2 - Duplex
(5)
Standaard snelheid
1000 Mbps
(1)
450 Mbps
(1)
500 Mbps
(1)
900 Mbps
(1)
Aantal gebruikers
Onbekend/ n.v.t.
(3)
1 Gebruiker
(33)
Equivalent
Nee
(8)
UTM snelheid
300 Mbps
(2)
890 Mbps
(1)
2300 Mbps
(1)
3300 Mbps
(1)
USB poorten
1x USB
(2)
2x USB
(6)
Geen
(1)
kleur
Zwart
(2)
rackmountable
Ja
(4)
Nee
(2)
Yes
(258)
No
(11)
Aantal producten
1-pack
(147)
SFP poorten
2 x SFP
(58)
2 x SFP+
(11)
4 x SFP
(3)
2 x SFP en 2 x SFP+
(1)
productserie
n.v.t.
(8)
Catalyst C1300 series
(1)
SG220
(1)
SX350X
(5)
Indoor of outdoor
Indoor
(27)
Outdoor
(4)
Antenne aansluiting
Geen
(23)
RP-TNC (female)
(6)
N-type
(2)
Type aansluiting
USB 2.0
(1)
USB 3.0
(1)
LAN aansluiting
1x Gigabit LAN
(7)
2x Gigabit LAN
(7)
3x Gigabit LAN
(2)
1x Gigabit. 1x 5 Gb LAN
(6)
display
Met display
(7)
Kleurendisplay
(4)
WiFi aansluiting
No
(12)
Bluetooth ondersteuning
Nee
(9)
Ja
(2)
Dect ondersteuning
No
(11)
Microsoft Teams
No
(11)
Snelheid 2,4 GHz
287 Mbps
(1)
300 Mbps
(13)
330 Mbps
(1)
400 Mbps
(3)
Snelheid 5 GHz
867 Mbps
(6)
1200 Mbps
(3)
1300 Mbps
(2)
1733 Mbps
(2)
PoE
PoE 802.3af
(16)
PoE+ 802.3at
(134)
802.3at (PoE+)
(1)
Ja; 802.3af
(3)
Managed / Unmanaged
Managed
(262)
Unmanaged
(7)
WiFi-frequentieband
2,4 GHz & 5 GHz
(27)
2,4 GHz; 5 GHz & 6 GHz
(4)
Antenneversterking
5dBi
(1)
7dBi
(1)
8dBi
(1)
12dBi
(1)
Type antenne
Omni/rondstralend
(2)
Sector
(2)
Type licentie
Cloud licentie
(32)
Firewall licentie
(5)
Geldigheid
1 jaar
(11)
3 jaar
(13)
5 jaar
(11)
7 jaar
(1)
Type verbinding
ADSL & VDSL over analoog
(1)
Wi-Fi verbinding
Geen Wi-Fi
(1)
WAN poorten
1 x Gigabit WAN
(1)
2 x Gigabit WAN
(2)
4 x Gigabit WAN
(1)
Geen
(4)
Aantal poorten
8 poorten
(5)
24 poorten
(3)
48 poorten
(4)
Merk
Cisco
(577)
BLF ondersteuning
Nee
(1)
Ja
(10)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(69)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(400)
Levertijd 4 tot 7 werkdagen
(24)
Bel voor levertijd
(84)

Cisco

Cisco is al jaren marktleider op het gebied van netwerkapparatuur. Met een product van Cisco weet je dat het goed zit met de kwaliteit. De producten zijn ontworpen voor de zakelijke markt, van kleinzakelijke omgevingen tot enterprise organisaties.

Bij KommaGo kun je terecht voor het complete Cisco assortiment; van Cisco routers, firewalls en switches tot Meraki WiFi-oplossingen. We zijn namelijk officieel Cisco partner en hebben ruime ervaring met het merk.

Door onze uitgebreide ervaring hebben wij door de jaren heen projecten van klein tot groot met succes mogen volbrengen. Denk aan complete serverruimtes vol switches, grote outdoor projecten en uitgebreide WiFi-oplossingen in hotels en kantoren. Heb je een uitdaging waarbij je netwerkapparatuur van topkwaliteit nodig hebt? Neem dan contact met ons op. Onze Cisco adviseurs helpen je graag bij het vinden van de juiste oplossing!

577 producten

Pagina 1 van 25