Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

SFP modules

In deze categorie vind je alle SFP modules en SFP+ modules van diverse merken, die je kunt gebruiken om jouw router, firewall of switch uit te breiden met glasvezel aansluitingen. Zo kun je eenvoudig de snelheid van het interne netwerk vergroten.

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Singlemode of multimode
Singlemode
(38)
Multimode
(43)
Single en multimode
(1)
n.v.t.
(11)
Connectortype
LC
(76)
SC
(2)
Koper (RJ45)
(9)
Koper (patchkabel)
(3)
Aantal vezels
1 - Simplex
(7)
2 - Duplex
(68)
4
(2)
8
(1)
Equivalent
Nee
(55)
Ja
(39)
Merk
Aruba Networks
(10)
Cisco
(10)
DrayTek
(6)
KommaGo
(41)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(34)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(70)
Bel voor levertijd
(1)

SFP modules

In deze categorie vind je alle SFP modules en SFP+ modules van diverse merken, die je kunt gebruiken om jouw router, firewall of switch uit te breiden met glasvezel aansluitingen. Zo kun je eenvoudig de snelheid van het interne netwerk vergroten.

105 producten

Pagina 1 van 5