Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Aansluitmateriaal

Aansluitmateriaal

In deze categorie vind je ons aanbod van aansluitmateriaal voor IP-camerasystemen. Onze IP-camerasystemen gebruiken standaard netwerkapparatuur zoals PoE switches, PoE injectoren en netwerkkabels. Naast de netwerkapparatuur vind je in deze categorie ook verschillende voedingsadapters en andere accessoires. Voor montagebeugels en andere montagematerialen kan je kijken in onze categorieën: montage op type en montage op merk.

Natuurlijk helpen wij je ook graag met het in kaart brengen van de nodige aansluitmaterialen. Neem bij vragen daarom gerust contact op met een van onze experts of laat ons een cameraplan voor je opstellen. Wij helpen je graag verder!

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Singlemode of multimode
Multimode
(1)
WiFi Standaard
Geen WiFi
(1)
Geen Wi-Fi
(1)
1 - Aantal LAN poorten
Connectortype
LC
(1)
Aantal vezels
2 - Duplex
(1)
Equivalent
Nee
(3)
USB poorten
Geen
(2)
Kabel lengte
1 meter
(24)
1;5 meter
(24)
2 meter
(24)
3 meter
(26)
Auto shutdown
No
(1)
Type kabel
FTP Cat5e
(7)
FTP Cat6
(1)
FTP Cat6a
(2)
UTP Cat5e
(129)
kleur
Zwart
(33)
Wit
(20)
Blauw
(20)
Bruin
(20)
rackmountable
Yes
(7)
No
(16)
Aantal producten
1-pack
(11)
SFP poorten
2 x SFP
(3)
Geen SFP
(16)
Ja; meerdere poorten
(2)
1 SFP poort
(4)
productserie
n.v.t.
(19)
LAN aansluiting
Gigabit (1 GE)
(4)
Fast Ethernet 100 Mbps
(2)
Gigabit
(2)
display
No
(1)
Type accessoire
Voeding
(2)
Snelheid 2,4 GHz
Geen 2;4 GHz WiFi
(2)
Snelheid 5 GHz
Geen 5 GHz WiFi
(2)
PoE
PoE 802.3af
(3)
PoE++ 802.3bt
(3)
PoE+ 802.3at
(17)
Nee
(1)
Managed / Unmanaged
Managed
(11)
Unmanaged
(12)
Outdoor
No
(4)
Indoor
Yes
(2)
No
(2)
WAN poorten
2x WAN
(2)
Aantal poorten
6 poorten
(1)
Merk
ACT
(267)
Axis
(6)
Bachmann
(1)
Bosch
(1)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(240)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(89)

Aansluitmateriaal

In deze categorie vind je ons aanbod van aansluitmateriaal voor IP-camerasystemen. Onze IP-camerasystemen gebruiken standaard netwerkapparatuur zoals PoE switches, PoE injectoren en netwerkkabels. Naast de netwerkapparatuur vind je in deze categorie ook verschillende voedingsadapters en andere accessoires. Voor montagebeugels en andere montagematerialen kan je kijken in onze categorieën: montage op type en montage op merk.

Natuurlijk helpen wij je ook graag met het in kaart brengen van de nodige aansluitmaterialen. Neem bij vragen daarom gerust contact op met een van onze experts of laat ons een cameraplan voor je opstellen. Wij helpen je graag verder!

329 producten

Pagina 1 van 14